بسمه تعالی به یاددوران دفاع مقدس

سلام دوستان

مدت زیادی است که نتونستم به وبلاگ سربزنم.تااین که امروزفرصتی کردم سربزنم وبه مناسبت هفته دفاع مقدس یادی ازدوران جنگ تحمیلی کنم.

جای عاشق دل سوخته حق حضرت امام خمینی به خیرویادپیروان عزیزش که سعادت شهادت یافتندگرامی باد.

وقتی یادجبهه وپادگان دوکوهه،وسنگرهامی افتم چقدربرای خودم افسوس می خورم که توفیق شهادت نداشتم.

اونروزها بچه های جبهه بزرگترین آرزوشون شهادت بود،اون جوونهاشهیدشدندتاامروزدین خداحاکم بشه اونایی که جبهه رادیدندمیدونندمن چی میگم،نمازشبهای بچه واقعاچه صفایی داشت.

وامروزوقتی می بینم برخی بریدندوموج سبزراه انداختندآتش می گیرم  ،چون دلم براشون می سوزه که چطورراه خودشونوازشهداجداکردند.

روح اماماممان شادکه هشدارداددشمن تاحدمرجعیت هم نیروتربیت می کند.بگذرم وبیش ازاین فعلاننویسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس شعری تقدیم دوستان می کنم .البته شعرسروده من نیست .یه پیامک هست که چون ازش خوشم آمدبراتون مینویسم:

خوشاروزی که گرم جنگ بودیم

میان رنگ هابی رنگ بودیم

دل هرکس شهادت راطلب داشت

حدیث عشق ومستی رابه لب داشت

خوشاتنهایی شب های سنگر

که دل بودوتمنابودودل بر

/ 3 نظر / 3 بازدید
فاطمه

سلام:این هفته بر شما مبارک باشه...خیلی وبلاگ زیبایی دارید...

یاسر حمزه لوی

پیشکسوتان دفاع مقدس و گروه سایت های پرشین بلاگ به منظور بزرگداشت میراث فرهنگی و ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و معرفی دستاوردهای آن در فضای مجازی، مسابقه "میراث دفاع مقدس در فضای مجازی" را همزمان با سالگرد تجاوز بیگانه و دفاع قهرمانانه ملت ایران، برگزار می کنند. بخش های مسابقه : علاقمندان به همراهی در این حرکت فرهنگی و ملی می توانند از اول مهرماه 1390 به مدت یکماه آثار خود را در دو بخش اصلی مسابقه شرکت دهند: الف. یادداشت های وبلاگی دفاع مقدس با موضوعات آزاد اعم از: تاریخی، تحلیلی، دلنوشته، طنز، قطعه ادبی و غیره ب . کاریکاتور، عکس، نقاشی، انیمیش، کلیپ ، فلش، فیلم کوتاه و غیره شرکت کنندگان پرشین بلاگ: در صورتی که در پرشین بلاگ وبلاگ دارید، کافیست هنگام نوشتن مطلبی که میخواهید برای این مسابقه اختصاص دهید، گزینه ی " ارسال به جشنواره پیشکسوتان دفاع مقدس " را که در زیر ادیتور قابل مشاهده است تیک بزنید. همچنین در صورتی که وبلاگی تخصصی در حوزه ی دفاع مقدس دارید، آدرس آنرا همراه با مشخصات فردی خودتان به ایمیل defa@persianblog.ir ارسال کنید. لطفا یک شماره تلفن نیز همراه با آثار خود برای ما

وحید فخرلو

برای روشن شدن حقایق لطفا به وبلاگ من سری بزن