هدف از آفرینش معرفـة الله است و شهادت میانبری است برای رسیدن به این هدف .

شهدا با نثار خون خود به ما درس چگونه زیستن آموختند ، و عملا به ما یاد دادند که خوب مردن یک هنر است ، آنان آموختند : زمانی که اسلام ناب و انسانیت درخطر است و میهن عزیز اسلامیمان مورد هجوم دژخیمان قرار گرفته است ، و نیز زمانی که مردم معنای زندگی را فراموش کرده اند ، و چونان کرم در لجن ، با مادیات خو گرفته اند ، و از زندگی معنایی جز خور و خواب و شهوت نمی فهمند ، خون شهید بهترین چیزی است که مردم را آگاه می کند ، و مردگان را حیات می بخشد .

به راستی کجا رفتند آن وارستگان که به ندای پیر خمین لبیک گفتند و ما را در این دنیای دنی تنهایمان گذاشتند . آن شب های دوکوهه یادش به خیر ! آن صفای جزیره مجنون یادش به خیر !

و شما ای بازماندگان جنگ تحمیلی به نسل سوم انقلاب بگویید که به یاران حضرت روح الله چه گذشت ؟! از شلمچه بگویید ، از جوانان همسالشان بگویید ، از معنای عشق و زندگی بگویید ، از امام عاشقان درعصر ما یعنی خمینی کبیر بگویید ، از نماز شبهای رزمندگان بگویید ، نگذارید منحرفان قضایارا وارونه جلوه دهند!!!

در انتظار ظهور مولایمان امام مهدی علیه السلام و با دعا برای طول عمر خامنه ای عزیزمان اینک تصویر چند تن دیگرا شهدا را به عاشقان امام روح الله تقدیم میکنم :

یاران واصل

یاران واصل

یاران واصل

یاران واصل

 

 

یاران واصل

یاران واصل